Miesto pre rodiny s deťmi

Miesto pre rodiny s deťmi
17. apríla 2020 2422 videní

Objavte malý raj v prírode – ideálne miesto pre mladé rodiny s deťmi

Každodenný stres z práce a ruch veľkomesta je dôvodom, pre ktorý čoraz viac rodín vyhľadáva tiché a príjemné prostredie na oddych. Horská príroda, štebot vtáčikov a množstvo aktivít pre deti robí z rezortu ORAVSKÝ HÁJ to pravé miesto na predĺžený víkend či letnú dovolenku s vašimi najmenšími.Prechádzky v súkromnom areáli

Ak ste novopečení rodičia, určite si vychutnáte kočíkovanie po okolí. Prechádzka popri jazierku na čerstvom vzduchu vám umožní prísť na nové myšlienky a vaše bábätko si bude užívať ničím nerušený spánok. Žiadna premávka, trúbiace autá, ani smog; čomu sa pri kočíkovaní v centrách miest vyhnúť nedá.

Ak máte väčšie detičky, môžu sa do sýtosti vybehať bez toho, aby ste sa o nich museli báť. Celý areál rezortu je zabezpečený oplotením a je určený výhradne pre hotelových hostí.


Spoznávajte zvieratká spoločne

Rezort ORAVSKÝ HÁJ je známy chovom vlastných hospodárskych zvierat. A čo môže byť pre deti väčším lákadlom ako návšteva zvieracích obyvateľov našej domácej farmy?

Príďte sa zoznámiť s ovečkami, kozami, zajačikmi, ale aj so sliepkami či kačkami, ktoré dokonca uvidíte v ich prirodzenom prostredí (vo vonkajšom jazierku). Skvelým zážitkom pre deti bude aj stretnutie s koníkmi. Môžete ich pohladkať alebo im dať niečo chutné pod zub.

Byť v prítomnosti zvieratiek je skvelý spôsob, ako tráviť čas s celou rodinou. Bez ohľadu na to, či máte malého škôlkara alebo veľkého školáka, u nás sa rozhodne nudiť nebudete.Dokonalý relax pre rodičov

Starostlivosť o tých najmenších je krásnym, ale často náročným poslaním. Preto si zaslúžite načerpať novú energiu vo wellnesse alebo sa nechať rozmaznávať našimi kozmetickými procedúrami. Príjemný deň môžete zakončiť vo dvojici, napríklad gurmánskou večerou s pohárom lahodného vínka z tokajskej pivnice.Rezervujte si svoj pobyt na leto už teraz! Aktuálne máme v ponuke niekoľko akciových balíčkov, z ktorých si viete vybrať a ušetriť.