Dokonalá svadba v prírode

Svadba je výnimočnou udalosťou v každej rodine. Naším poslaním je zhmotniť všetky vaše sny a túžby, tak aby ste boli spokojní nielen vy, ale aj vaši hostia. Prežite u nás nezabudnuteľný svadobný deň, o ktorom budete ešte dlho hovoriť.

 

 

Zrekonštruované kongresové priestory vám ponúkajú veľkorysý priestor pre maximálne 100 hostí. Pripravili sme si pre vás svadobné balíčky, ktorými naplníme všetky vaše požiadavky a spoločne naplánujeme perfektnú svadbu. V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť DJ, živú hudbu, ľudovú hudbu. O zachytenie najdôležitejších momentov sa postará fotograf, ktorého vám radi odporučíme. Samozrejmosťou je bezplatné fotografovanie v areáli ORAVSKÉHO HÁJA. Celkový efekt rozprávkovej svadby umocní váš príchod na dobovom koči či saniach v zimnom období.

 

 

Svadba v prírode?
Okolie ORAVSKÉHO HÁJA priam predurčuje prežitie vášho najkrajšieho dňa v exteriéri. Výhľad na Oravské Beskydy, jazierko plné rýb, či hojdačka lásky umocnia romantické chvíle. Povedzte si ÁNO vo vonkajších priestoroch ORAVSKÉHO HÁJA pri melódii ľudovej hudby. Svadobná hostina v exteriéri má svoje jedinečné čaro. Slnečné lúče na vašich chrbtoch, či romantický západ slnka pri prvom tanci. Ani počasie nám neprekazí vaše plány. V prípade záujmu vieme zabezpečiť vonkajší stan s ozvučením.
Každá svadba, rodinné jubileum, oslava či rodinná udalosť si zaslúži starostlivosť, ktorá vedie k nezabudnuteľnému zážitku. Nelámte si hlavu so zvolením správnej výzdoby. Zverte nám všetky vaše sny! Verte nám, že zažijete príjemné chvíle v kruhu najbližších v čarovnom prostredí Oravy.
Všetky dôležité informácie vám radi poskytneme na events@oravskyhaj.sk alebo telefonicky na +421 905 806 230.

 

Prelistujte si tiež našu svadobnú brožúru so základným informáciami. 

Ikona pdf / icon pdf - Darmowe Ikony - Free Icons Svadobná brožúra