Unikátna Tokajská pivnica

Tokajská pivnica na Orave

Na ochutnávku dobrého vína nemusíte chodiť len do viníc. Výnimočnosť vinnej pivnice spočíva v jej ojedinelosti na Orave a príjemnú atmosféru dotvára interiér vykladaný tufovým kameňom dovezeným priamo z Tokaja. Príďte ochutnať! Naša vinná pivnica na Orave ponúka priestor pre 35 osôb a k dispozícii je taktiež salónik s kapacitou 20 miest. Privátna degustácia je možná od 10 osôb na objednávku vopred.

tokajska-pivnica

Riadené degustácie vín na Orave

Objavte atraktívne prostredie jedinej Tokajskej pivnice na Orave a zúčastnite sa niektorej z pravidelne organizovaných riadených degustácií vín nie len z tokajskej oblasti. Viac informácií nájdete v kategórii Udalosti.

degustacia
degustacia

Ideálny priestor pre prezentáciu Vášho vína

Ak hľadáte ideálny priestor na prezentovanie vašej produkcie vína, ponúkame vám našu vinnú pivnicu na Orave. Radi vám zabezpečíme aj kompletný catering a ubytovanie pre vašich hostí. Rezervujte si vinný salónik už dnes!

Degustácia & soirée

Jedlo a víno k sebe neodmysliteľne patria. Avšak keď sa tieto dve veci spoja pod vedením profesionálov ide už o gurmánskych zážitok. A ten vám budeme pravidelne prinášať pri sezónnych či tematických soirée, kde budete mať možnosť vychutnať si niekoľko chodové menu s tými najlepšími vínami. Termíny budeme včas uverejňovať na našich stránkach.
Ale pamätajte, hlad je prezlečený smäd, a preto vás budeme pozívať na degustácie vín konaných v našej unikátnej tokajskej pivnici. Kde ochutnáte niekoľko vzoriek vín a zažijete senzorický zážitok.
Tešíme sa na vašu návštevu a dúfame, že u nás prežijete príjemné degustačné posedenie, na ktoré poslúži naša vínna pivnica.