Ako sa zabaviť v ORAVSKOM HÁJI

Ako sa zabaviť v ORAVSKOM HÁJI
11. júla 2019 1134 videní

Orava je prekrásnym prázdninovým miestom, kde môžete plnohodnotne stráviť čas so svojimi najbližšími. Úchvatné turistické chodníky a tiesňavy, cykloturistika či pamiatky – to všetko na vás čaká v bezprostrednej blízkosti ORAVSKÉHO HÁJA. No dovolenka by nemala byť len o športových výkonoch, ale aj o sladkom ničnerobení a o zábave!

V našom rezorte máme preto pripravených množstvo aktivít, ktoré sa oplatí vyskúšať.

Zábava s priateľmi alebo vo dvojici

• Degustácia vína
Príjemný večer s pohárom lahodného vína si môžete vychutnať v netradičnej vínnej pivnici, obklopenej pravým tufovým kameňom. Zažiť autentickú atmosféru Tokaja na Orave je skutočne nevšedným spestrením každej dovolenky.

• Oddych v bazéne
Leto je ako stvorené na zábavu v bazéne. Teraz si okrem vnútorného bazénu viete zaplávať aj v našom vonkajšom bio bazéne, ktorý vás výborne schladí počas tropických dní.

• Wellness a sauna
Kto by nemal rád relax v saunovom svete alebo dokonalý odpočinok počas masáže? U nás načerpáte všetku stratenú energiu a budete sa cítiť rovnako oddýchnuto, akoby ste sa práve vrátili z prímorskej dovolenky.

Zábava pre rodiny

• Nezabudnuteľné zážitky so zvieratkami
Rezort ORAVSKÝ HÁJ je doslova rajom pre rodiny s deťmi, pretože sa tu môžete zoznámiť so všetkými obyvateľmi našej zvieracej farmy.
Okrem toho vám radi zabezpečíme jazdu na koni, alebo dokonca kompletný jazdecký kurz. Na vlastné oči uvidíte ušľachtilé plemeno divokých kabardinských koní, ktoré nenájdete ani v tých najväčších zoologických záhradách v okolitých krajinách.

• Jazierko so pstruhmi
O skvelú rodinnú zábavu budete mať postarané, ak si zarybárčite v našom jazierku. Spoločne s deťmi si skúsite uloviť pstruha a následne ho aj ugrilovať. Je to výborná aktivita, hlavne keď vyhladnete po celodennej túre.

• Detský svet
Pekné počasie je ideálne na trávenie času vonku. Okrem prechádzok v prírode sa môžete so svojimi najmenšími zabaviť na ihrisku, kde nájdete preliezky či trampolínu. Ak predsa len príde letný dážď, deťom viete urobiť program aj v interiéri – pre tie mladšie je k dispozícii detský kútik a pre tínedžerov herňa, kde si môžu zahrať stolný tenis, air hockey či biliard.

Príďte sa zabaviť do rezortu ORAVSKÝ HÁJ. Či už s rodinou alebo s priateľmi, u nás sa nebudete nudiť za žiadneho počasia!