Teambuilding na Orave na kľúč

Zohraný tím, sen každého manažéra. Ako to dosiahnuť? Jednou z možností je vhodne naplánovaný a zrealizovaný teambuilding. Upevníme spolu tímového ducha, zabavíme sa a na zážitky u nás určite nezabudnete. Bežný teambuilding môžete zažiť hocikde, no kto vám ponúkne súťaž v zaháňaní oviec, školu prežitia alebo súboj na kláte? Tieto aktivity a mnoho iných podľa vlastného výberu vám vieme zabezpečiť priamo v našom hotelovom rezorte, bez nutnosti niekam chodiť. Tak si viete po náročných aktivitách prediskutovať zážitky pri poháre dobrého pivka alebo rovno zrelaxovať v našom wellness centre.

Čo spolu dosiahneme?
Zlepšenie komunikácie. Oveľa lepšie pracovné prostredie. Motiváciu tímu. Lepšie spoznanie sa navzájom. Pripravené sú rôzne teambuildingové hry ako napríklad Život v d´Artagnanovskom duchu, jeden za všetkých, všetci za jedného.
Veľkou výhodou teambuildingu v ORAVSKOM HÁJI alebo Horskom hotely BREZOVICA je, že vám pripravíme aktivity v našom areály a nemusíte za nimi chodiť niekde inde. Exkluzívne ponúkame aj teambuildingové aktivity ako dojenie kôz či zaháňanie oviec.

Základné aktivity:

1. disciplína:prekážková dráha. Prechod trate na choduliach. Víťazí to družstvo, ktorého členovia prejdú dráhu za najkratší čas.
2. disciplína:hod podkovou. Každý z družstva má 2 hody podkovou na vyznačeného miesto. Za každý správny hod je 1 bod. Vyhráva družstvo s najvyšším počtom bodov.
3. disciplína:Súboj bojovníkov. Každé družstvo si vyberie 1 zástupcu, ktorý bude bojovať. Úlohou je zhodiť protivníka z klátu pomocou drevenej tyče. Víťaz získava pre svoje družstvo bod.
4. disciplína:preteky v zabíjaní klincov do klátu. Družstvo si zvolí svojho zástupcu, ktorého úlohou je za čo najkratší čas zabiť do klátu 10 klincov.
5. disciplína:pitie piva. Úlohou je vybrať z družstva jedného člena, ktorý čo najrýchlejšie vypije 1l piva.
6. disciplína:zaháňanie oviec do košiara.
7. disciplína:prenos zraneného. Z družstva sa vyberie jeden člen, ktorého musia ostatní kolegovia za pomoci rúk preniesť cez prekážky na vyznačené miesto. Vyhráva družstvo, ktoré úlohu zvládne za najkratší čas.
8. disciplína:prekážková dráha s fúrikmi.
9. disciplína:Varenie halušiek alebo kotlíkového gulášu. Nezávislá porota vyhodnotí, ktoré družstvo pripravilo najchutnejšie halušky, guláš.
10. disciplína:Pavučina. Úlohou je prejsť z jednej strany na druhú bez toho aby sa súťažiaci dotkol lana.

 

V spolupráci s agentúrou Panters Vám radi zorganizujeme aj tematické teabuildingy, ktoré zahŕňajú špeciálne aktivity. Program Pan­ters Tac­ti­cal Defense Aca­demy Vám ponúka prežiť dobrodružnú firemnú akciu na pár hodín až po niekoľko dní podľa Vášho želania v prostredí krásnych hôr Slovenska ale aj kdekoľvek v Európe. Položme si otázku: „ Kto by sa nechcel vedieť o seba postarať v reálnom ohrození života, alebo o svojich blízkych???“

 

 

Ja určite áno …

V našom programe, ktorý si viete vybrať z našej ponuky, Vás pripravíme na všetky uvedené situácie a nástrahy. Naučíme Vás, ako prežiť v krízovej situácii, základné strelecké techniky, nestratiť sa kdekoľvek na svete, ošetriť svoje zranenia, techniky zdolávania prekážok a veľa iného.
 

 

AKCIA -50% na kurzy prežitia pre u nás ubytovaných hostí

Špeciálne aktivity:

Kurzy prežitia
Archery Hunters
Topo (geocaching)
Výcvik špeciálnej jednotky
Off road
Jazda na štvorkolkách
Lanový park
Lezecká stena
Simulátor formule
Streľba z kuše, luku
Paintball
a iné