Kongresy & Eventy

Kongresový hotel ORAVSKÝ HÁJ je vhodný na organizovanie konferencií, kongresov, školení, workshopov, firemných akcií, seminárov, prednášok, kurzov, tematických pobytov či obchodných stretnutí.

K dispozícii je konferenčná sála s kapacitou až 150 osôb, salónik, zimná záhrada a reštauračné priestory. Nie je problém mať vo veľkej sále kongres a v menších samostatné workshopy či školenia!
V našich kongresových priestoroch a salónikoch organizujeme tiež rodinné oslavy, oslavy jubilea, svadby, prvé svätá prijímania, birmovky či iné radostné udalosti. Priestory na prenájom vám vieme upraviť na ľubovoľný účel.

Priestory & vybavenie
Nadštandardné vybavenie s ideálnym priestorom je to, čo vám Orava ponúka počas vašich obchodných stretnutí v Oravskom háji.

Priestory

Konferenčná sála
Bohatý priestor konferenčnej sály ponúka variabilné možnosti usporiadania sedenia. V prípade kino sedenia 150 osôb, školského sedenia 100 osôb, banketového sedenia 120 osôb, či U-sedenie pre 80 osôb.

Salónik
Komorná atmosféra salónika je ako stvorená na firemné porady, workshopy či rodinné oslavy v kruhu najbližších. Kapacita umožňuje v prípade kino sedenia 35 osôb, U-sedenie pre 20 osôb, reštauračné sedenie 30 osôb a pri školskom sedení 25 osôb.

Reštaurácia 
Priestor vhodný na firemné akcie, zasadnutia, workshopy alebo rodinné stretnutia. V prípade kino sedenia je kapacita 30 osôb alebo 26 osôb pri zvolení školského sedenia.

Salónik 
V poradí druhý salónik ponúka kapacitu kino sedenia 30 osôb a kapacitu školského sedenia 26 osôb. Priestor je možné využiť na firemné eventy, kongresy či rodinné stretnutia.

Profesionálna technika
Novo zrekonštruované kongresové priestory sú vybavené špičkovou multimediálnou technikou. Ponúkame priestorový zvuk 7.1 v kombinácií s obrovským projekčným plátnom. Sála je vybavená aj bezdrôtovými mikrofónmi, WI-FI pripojením, možnosťou jednoduchého zdieľania obrazu aj zvuku cez DLNA, či bluetooth.

Kongresovú sálu sme nechali ozvučiť reproduktormi na zákazku značky BEYMA so strhujúcim výkonom vyše 1500W. Reprodukujú priestorový zvuk v usporiadaní 7.1, preto im nerobí problém ozvučiť aj koncert, či film. K prehrávaniu zvuku z mikrofónu sú osadené samostatné reproduktory v strope. Takto môžete púšťať hudbu v pozadí a zvuk z mikrofónu bez akéhokoľvek skreslenia. Všetky reproduktory sú navyše zabudované, takže nijak nerušia vzhľad kongresovej sály.
Ku kvalitnému zvuku nesporne parí aj perfektný obraz. Kongresové priestory majú obrovské plátno s FullHD obrazom o uhlopriečke 3,8 metra. Vaše prezentácie takto dostanú nový rozmer. Ak v nich budete mať aj video so zvukom, zážitok bude nezabudnuteľný. Možnosť prehrávať akékoľvek formáty či už bezdrôtovo alebo cez bluray je samozrejmosťou.