Príďte si oddýchnuť do nášho wellness na Orave v hotelovom komplexe ORAVSKÝ HÁJ. Načerpajte nové sily a prečistite si myseľ. Ponúka široké možnosti relaxu: vnútorný bazén, vonkajší bazén, vírivka, masáže, sauny.

Bazény

V našom rezorte sa nachádza vnútorný aj vonkajší bazén. Exteriérový bazén je prevádzkovaný výhradne v letných mesiacoch.
Vnútorný krytý bazén je v prevádzke celoročne. Môžete si tak dopriať radosť z plávania alebo kúpania, aj keď to počasie nedovoľuje.
Teplota vody: 26°C
Bazén je 12 metrov dlhý, 6 metrov široký s hĺbkou od 1,3 do 1,8 metra.

Vonkajší bio bazén je ideálny v horúcich letných dňoch, kde sa máte možnosť ochladiť či už s priateľmi alebo rodinou. Čistenie bazéna je zabezpečené rastlinnými filtrami, bez pomoci chemických látok.
Teplota vody je 21° C.
Bazén je 12 metrov dlhý, 7 metrov široký s hĺbkou 1 – 1,8 metra.

Otváracie hodiny:
10:00 – 21:00 hod.

Saunový svet

Naše wellness sa nachádza v príjemných priestoroch, kde ponúkame množstvo služieb pre vašu spokojnosť. Pre hostí, ktorí obľubujú načerpanie síl pomocou sauny máme k dispozícii parnú saunu s ochladzovacím bazénom, Fínsku saunu, infrasaunu a soľnú saunu. Súčasťou saunového sveta je oddychová relaxačná miestnosť, kde hostia využívajú posedenie pri krbe.

Otváracie hodiny: 17:00 – 21:00 hod.

Cenník 2 hodinový vstup (bazén, sauny)
Deti do 12 rokov zákaz vstupu do saunového sveta.

Vitálny svet

Milovníci vody si môžu oddýchnuť vo vírivke. Aktívnejší si zase môžu zaplávať vo veľkom bazéne s protiprúdom. Ponúkame široký výber masáží ,pri ktorých sa naši maséri postarajú o vaše pohodlie.

Načerpanie energie
Nezaostávame ani v ponuke relaxačných procedúr:

Masáž celého tela
Masáž chrbta
Masáž chrbta a nôh
Masáž tváre
Reflexná masáž chodidiel
Masáž lávovými kameňmi
Bankovanie
Rašelinový zábal
Ultrazvuk
Elektroliečba
Solárium
Kráľovská masáž celého tela (hrudník, brucho)
Masáž šije (krčná chrbtica)
Masáž nôh
 

Naši hostia majú k dispozícii aj posilňovňu s bohatým vybavením. Vieme ponúknuť ten správny relax pre každého a dúfame, že zregenerujete sily práve u nás.