Jarné prázdniny na horách

Jarné prázdniny na horách
8. februára 2019 963 videní

Školáci ich zbožňujú, no rodičia sú z nich často zúfalí. Hovoríme o prázdninách, počas ktorých musia deťom neustále vymýšľať originálny program. Ak už aj vám dochádzajú nápady, máme pre vás skvelý tip, ako dostanete deti od počítača.

Pripravte im nezabudnuteľné jarné prázdniny na horách!

Zábava na svahu

Sánkovanie, guľovanie či stavanie snehuliaka sú aktivity, ktoré nikdy neomrzia tých najmenších. Pre väčšie deti (a začiatočníkov) je k dispozícii 950m dlhá nenáročná zjazdovka, kde si pod vaším drobnohľadom môžu bezpečne vyskúšať, aké je to prvýkrát stáť na lyžiach.

Veď čo môže byť lepším zážitkom, ako sa počas prázdnin naučiť lyžovať?

Pre skúsenejších lyžiarov či snoubordistov sa v SKI centre BREZOVICA nachádza aj náročnejšia, 650 metrová trať, kde si plno zábavy užijú aj vaši tínedžeri.

Vedeli ste, že : Návšteva lyžiarskeho strediska nemusí byť drahá záležitosť, ak využijete náš 1 denný rodinný skipass?

Prázdniny pre každého

Príďte na viac dní a oddýchnete si aj vy. Nielen vaše ratolesti si zaslúžia pekné prázdniny. Jeden deň si zalyžujte s nimi, druhý sa napríklad vyberte na turistiku alebo na bežky. Bola by škoda nevyužiť viac ako 11 km upravených bežkárskych tratí v celom okolí ORAVSKÉHO HÁJA, kde si dokážete vyčistiť hlavu a utriediť myšlienky. Po aktívne strávenom popoludní na horskom vzduchu sa môžete zohriať v saunovom svete alebo si zaplávať v hotelovom bazéne s vodou, ktorá má príjemných 26°C.

Keďže rezort ponúka výhodné akciové balíky na ubytovanie, skipassy a wellness, viete si nakombinovať služby presne podľa vašich predstáv.

Zarezervujte si termín v hoteli ORAVSKÝ HÁJ a doprajte svojim najbližším prázdniny, na aké tak skoro nezabudnú. Na horách a bez počítača.

Pritom nemusíte nechať doma žiadneho člena svojej rodiny – pretože radi ubytujeme aj vášho domáceho miláčika.