Dovolenka s partiou ako za starých čias? Zvládnete to aj s deťmi

Dovolenka s partiou ako za starých čias? Zvládnete to aj s deťmi
10. júla 2020 4694 videní

Veľa čerstvých rodičov sa obáva spoločnej dovolenky s bezdetnými priateľmi. Nechcú ich totižto nijako obmedzovať. Preto idú radšej sami alebo dajú prednosť výletom so starými rodičmi. No prečo robiť kompromisy, keď nemusíte?

Príďte si oddýchnuť k nám na Oravu. V horskom hoteli BREZOVICA sa vďaka aktivitám v okolí zabavíte aj so svojimi detičkami, a takisto aj s kamarátmi, ktorí ich ešte nemajú.

Dostupné ubytovanie v prekrásnej prírode

Hotel BREZOVICA je ideálnym miestom pre skupinky ľudí, ktorí si chcú užívať pobyt ako na chate – bez nadbytočného luxusu a privysokých cien. Výhodou hotela je predovšetkým jeho lokalita. V blízkosti sa nachádzajú nenáročné turistické chodníčky a cyklochodníky, ktoré využijete nielen na spoznávanie prírody, ale aj na pohodlné kočíkovanie.

Pohyb na čerstvom vzduchu takto ocení celá partia; či už s deťmi alebo bez.

Služby 4-hviezdičkového hotela

Ďalšie aktivity máte k dispozícii na skok od hotela, v priestoroch rezortu ORAVSKÝ HÁJ. Zatiaľ čo deti budú tráviť čas na trampolíne a preliezačkách, vy s priateľmi si môžete vychutnávať osviežujúce letné drinky či pohár bubliniek – napríklad lahodné Barisecco z vinárstva Chateau GRAND BARI. Večer potom môžete zakončiť spoločnou grilovačkou, ktorú pre vás radi pripravíme.

Na recepcii si viete okrem iného požičať elektrické bicykle, objednať vstup do wellnessu, exteriérového bio bazéna či rôzne kozmetické procedúry.

Bezdetní priatelia vám isto doprajú chvíľku pre seba a medzitým sa postarajú o vaše ratolesti. Skvelým programom bude návšteva našej farmy, kde spoznajú všetkých jej zvieracích obyvateľov.

Pobyty pre partie priateľov s deťmi

Aj keď je letná sezóna v plnom prúde, v hoteli BREZOVICA máme ešte voľných niekoľko termínov. Stačí nás len kontaktovať na telefónnom čísle +421 43 5393 781 a rezervovať si svoj pobyt. Navyše, teraz sme si pre vás pripravili dva výhodné balíčky s polpenziou: balík

Turistabalík Cyklista, s ktorými ušetríte.

Príďte si užiť dovolenku alebo predĺžený víkend v spoločnosti priateľov ako za starých čias! U nás sa rozhodne nebudú nudiť ani novopečení rodičia, ani tí (zatiaľ) bezdetní.