Wellness pobyty, ktoré vám dobijú baterky

Wellness pobyty, ktoré vám dobijú baterky
9. marca 2020 1275 videní

Je prirodzené, že väčšina z nás sa po zime cíti unavene. Dlhé chladné dni a nedostatok denného svetla majú za následok výrazné zníženie aktivity. Dôsledkom toho je, že strácame schopnosť podať čo najlepší výkon v práci či podnikaní. Jednoducho – chýba nám energia. Okrem toho majú nízke teploty vplyv aj na zdravie človeka. Znižuje sa odolnosť organizmu, ktorý zrazu nevie efektívne bojovať s vírusovými ochoreniami, nádchou či chrípkou.

Našťastie, jar je už za dverami a my vám prinášame najlepší recept na to, ako načerpať novú energiu a pripraviť sa na leto!

Objavte oddychový svet v rezorte ORAVSKÝ HÁJ

Severské krajiny (a obzvlášť Fínsko) sú považované za priekopníkov saunovania. Nie je pritom náhoda, že práve tieto štáty objavili blahodarné účinky horúcej, uvoľňujúcej sauny na skrehnuté telo v zimnom období. Pobyt v saune zvyšuje prekrvenie organizmu a napomáha k elasticite ciev. Takisto je skvelým pomocníkom v boji s vyplavovaním škodlivých látok z organizmu.

Preto ako prvý krok k naštartovaniu tela po zime, odporúčame navštíviť saunu v našom wellnesse. Vybrať si môžete parnú saunu s ochladzovacím bazénom, fínsku, soľnú saunu alebo infrasaunu – podľa toho, aká teplota a vlhkosť je vám najpríjemnejšia.

Pre tých, ktorí saunu neobľubujú, alebo do nej nemôžu ísť zo zdravotných dôvodov, je k dispozícii vodný svet. Dobiť baterky si tak môžete aktívne; napríklad v našom 12 metrovom krytom bazéne s príjemnou, 26 stupňovou vodou. Alebo pasívne, a to sladkým ničnerobením vo vírivke či hydromasážnej vani.

Vychutnajte si dokonalú masáž

Ďalším spôsobom, ako výborne zrelaxovať telo aj myseľ, je vyskúšať niektorú z našich procedúr – od klasickej masáže chrbta či krku, cez rašelinové zábaly, až po bankovanie. Na uvoľnenie napätej pokožky a prekrvenie vysušenej pleti tiež odporúčame lymfodrenáž.

Vyberte si wellness pobyt, alebo vám ho ušijeme na mieru

Pripravili sme si pre vás niekoľko výhodných balíkov, zameraných na reštart po zimnom období. Zvoliť si môžete napríklad balíček Relax s neobmedzenými vstupmi do saunového aj vodného sveta a obľúbenou masážou chrbta pre dve osoby. Ak dávate radšej prednosť súkromiu bez ostatných saunujúcich sa hostí, poteší vás Rodinný súkromný wellness pobyt. Takto viete zrelaxovať naozaj naplno!

Náš tip: Nevybrali ste si z našej ponuky akciových balíčkov? Zavolajte nám, o aké služby a wellness procedúry máte záujem, a my vám vyskladáme ponuku na mieru podľa dostupných kapacít.

Príďte si k nám oddýchnuť už dnes

Privítajte blížiacu sa jar v rezorte ORAVSKÝ HÁJ. U nás znovu získate všetku stratenú energiu a užijete si dokonalý relax v hotelovom wellnesse.

Takisto si nenechajte ujsť príjemnú prechádzku v okolí hotela – v samom srdci oravskej prírody. Pohybom na čerstvom vzduchu si nielenže vyčistíte myšlienky, ale načerpáte aj vzácny vitamín D z prvých hrejivých lúčov. Tešíme sa na vás!