Výlety do okolia mikrobusom

Výlety do okolia mikrobusom
24. júla 2019 1218 videní

Orava je mimoriadne bohatá na prírodné krásy. Kdekoľvek sa pozriete, všade na vás čakajú úchvatné výhľady na hory či tiesňavy. V blízkosti rezortu ORAVSKÝ HÁJ je množstvo turistických a cyklistických chodníkov, vďaka ktorým môžete objavovať to najkrajšie z regiónu. Ak však chcete navštíviť ďalšie skvelé miesta vo väčšej vzdialenosti, určite vyskúšajte náš SHUTTLE BUS.

Objavte nové lokality bez starostí s dopravou

Pre návštevníkov rezortu a našich hostí poskytujeme prenájom mikrobusu spolu so šoférom. Či už ste partia kamarátov alebo viacčlenná rodina, vďaka službe SHUTTLE BUS si môžete zorganizovať výlet do všetkých kútov Oravy (do múzea oravskej dediny, na Oravský hrad, do galérií…). Radi vás tiež odvezieme na nákupy k našim severným susedom, kde medzi najnavštevovanejšími miestami sú mestá ako Krakow, Nowy Targ či Zakopané.

Mikrobus vás nielenže odbremení od prestupov a dlhého čakania na prímestskú dopravu, ale hlavne vám poskytne úplne iný komfort cestovania. Pri objednávke transferu si viete dohodnúť presný čas a cieľovú destináciu podľa toho, ako vám to vyhovuje. Takýto individuálny spôsob prepravy oceníte tiež v prípade, že si z výletu budete chcieť odniesť veľa suvenírov či nákupných tašiek, pretože transfer zabezpečujeme vždy oboma smermi.

Užite si teambuilding naplno

Ak plánujete teambuilding na Orave, v ORAVSKOM HÁJI sa zabavíte rôznymi aktivitami – od absolvovania kurzu prežitia až po súťaž v zaháňaní oviec. Navyše, vďaka prenájmu mikrobusu s kapacitou až 8 osôb, si viete naplánovať rôzne tímové výlety, pri ktorých sa nemusíte o nič starať. Bezpečne vás dopravíme na miesto určenia a následne vás vyzdvihneme a odvezieme naspäť do hotela.

Vychutnajte si výlety po okolí bez stresu a nechajte dopravu na nás. Predídete únave zo šoférovania, problémom s parkovaním a pokojne si môžete dať aj pohár piva či lahodného vína.