Tipy na najlepší program, ako stráviť jarné prázdniny

Tipy na najlepší program, ako stráviť jarné prázdniny
17. februára 2020 1588 videní

Už dnes začínajú deťom z prvých troch krajov na Slovensku vytúžené jarné prázdniny. Ak ešte nemáte vymyslený program pre svojich najmenších, prinášame vám niekoľko skvelých tipov.

Zábava na snehu

Pamätáte sa, kedy ste naposledy zobrali svoje ratolesti na poriadnu guľovačku?

Pokiaľ nebývate vo vysokohorských nadmorských výškach, bolo to zrejme dávno. Posledné roky je totiž v nížinách obmedzené množstvo snehovej pokrývky, a preto jedinou možnosťou, ako zažiť zimné radovánky, je pobyt na horách.

Vezmite deti na prázdniny do rezortu ORAVSKÝ HÁJ a ukážte im pravú zimu!

Strávte spoločné chvíle stavaním snehuliaka či rodinnou sánkovačkou. Pobyt na čerstvom vzduchu nielenže podporuje detskú imunitu, ale navyše je aj zárukou kvalitného spánku. Vy si tak môžete večer oddýchnuť v hotelovom wellnesse alebo pri pohári lahodného vínka.

Lyžovanie v zabezpečenom areáli

Jarné prázdniny trvajú celý týždeň, čo je ideálna dĺžka na to, aby ste naučili deti lyžovať. V blízkom SKI Centre BREZOVICA sa nachádza takmer kilometrová zjazdovka, ktorá je vhodná práve pre začiatočníkov. Priamo na svahu tiež zastihnete aj inštruktora z lyžiarskej školy. V prípade záujmu tak môžete využiť služby profesionála.

Lyžovačku na svahu si však užijú aj tí skúsenejší malí lyžiari – samozrejme pod vaším dohľadom, keďže na celý svah je výborný výhľad.

Ak už máte staršie deti, odporúčame vyskúšať bežkovanie na upravených tratiach v areáli. Je to príjemná aktivita, počas ktorej si aktívne zašportujete a zároveň môžete objavovať krásy okolitej prírody.

Detský kútik pre najmenších

Keďže je ORAVSKÝ HÁJ baby friendly rezort, aj jeho interiér je prispôsobený detičkám rôznych vekových kategórií. Bohato zariadený detský kútik ich dokáže zaujať na dlhé hodiny. Vďaka tomu sa nemusíte obávať, čo budete s deťmi robiť v prípade zlého počasia, kedy nie je možné ísť von.

Vaši tínedžeri zas ocenia herné centrum so stolným tenisom a biliardom, kde sa môžu zabaviť so svojimi priateľmi.

Užite si prázdniny bez mobilov

Doprajte deťom plnohodnotne strávený čas, kedy nebudú potrebovať ani smartfón, ani tablet. Hrajte sa spoločne vonku, stavajte snehuliakov alebo naučte svoje deti lyžovať. Pripravte im nezabudnuteľné jarné prázdniny v ORAVSKOM HÁJI, plné vonkajších aktivít v rozprávkovo zasneženej prírode. Teraz si navyše môžete vybrať výhodný Rodinný pobyt 2+1, alebo akýkoľvek iný akciový balíček z našej ponuky. Stačí sa len informovať o stave obsadenosti na vami zvolený termín.

Náš bonusový tip:

Nezabudnite, že aj na pobyt počas jarných prázdnin môžete využiť rekreačný poukaz od svojho zamestnávateľa.