Romantický víkend pre páry bez detí

Romantický víkend pre páry bez detí
11. mája 2020 1539 videní

Každý pár si potrebuje nájsť čas iba pre seba. Po uplynulých týždňoch v karanténe, kedy ste obaja boli zavretí doma, si jednoducho zaslúžite utiecť od home office a všetkých povinností.

Navyše, pre páry snažiace sa o bábätko, isto odcenia nášho Bociana plodnosti, ku ktorému sa viaže legenda. Legenda, ktorá je známa široko ďaleko a  nejednému páru pomohla k splodeniu potomka.

Vezmite svoju milovanú polovičku a prekvapte ju predĺženým víkendom v rezorte ORAVSKÝ HÁJ!

 

Turistika v horskom prostredí

Nie je nič lepšie ako aktívny oddych na čerstvom vzduchu. Naštartovať deň odporúčame príjemnou prechádzkou vo dvojici. Na prelome jari a leta ponúka oravská príroda skutočne nádherné scenérie – či už sa vyberiete smerom na Skorušinu alebo si naplánujete dlhšiu túru Roháčskou dolinou okolo rozľahlých jazier.

Aktívnejšie páry, ktorým chýba pohyb a trochu adrenalínu, si okrem turistiky môžu zvoliť aj cyklotúru po okolí. Bicykle vám radi požičiame, stačí sa informovať na recepcii hotela.Opaľovanie pri bazéne

Po fyzicky náročnej túre sa môžete nechať rozmaznávať v našom wellnesse. Vychutnáte si spoločnú masáž alebo romantické chvíle vo vírivke. V horúcich letných dňoch si zas doprajete sladké ničnerobenie v exteriérovom biobazéne. Keďže filtráciu zabezpečujú živé rastliny (bez použitia chémie), oddýchne si aj vaša pokožka, ktorá je posledné dni namáhaná častým umývaním a dezinfekciou.Spoločnosť pri bazéne vám budú robiť osviežujúce drinky z perlivého vína Barisecco od nášho partnerského vinárstva Chateau GRAND BARI. Vďaka tomu sa v rezorte ORAVSKÝ HÁJ budete cítiť ako na pravej letnej dovolenke.Užite si zábavný večer

Čo robiť s načatým večerom? U nás si môžete zahrať stolný tenis či biliard, alebo navštíviť neďalekú escape room v Námestove. Úniková hra je skvelou príležitosťou, ako sa zabaviť pri spoločnom riešení úloh a hlavolamov.

 

Zážitková gastronómia a ochutnávka lahodných vín

ORAVSKÝ HÁJ je vďaka svojmu prostrediu ideálnym miestom pre zamilované páry. Počas romantickej večere si vychutnáte tie najlepšie jedlá, ktoré pripravujeme z domácich surovín a mäsa z vlastného chovu. Skutočným zážitkom bude aj degustácia v pravej tokajskej pivnici.

 

Príďte si k nám užiť romantický víkend alebo bezpečnú letnú dovolenku v spoločnosti milovanej osoby. Svoj pobyt si môžete vybrať z akciových balíčkov už teraz.