Na Orave dobre… Na Orave zdravo…

Na Orave dobre… Na Orave zdravo…
4. mája 2020 1860 videní

Nezabudnuteľné prázdniny pre deti

Domáca karanténa je veľkou skúškou pre všetkých. Keďže sú zavreté nielen školy či škôlky, ale aj detské ihriská, rodičia musia deťom vymýšľať celodenný program.

Nútená izolácia v obmedzenom priestore spôsobila, že sa školákom kompletne zmenil ich doterajší režim. Prišli o svoje obľúbené krúžky a nemôžu sa ani bezstarostne vybehať vonku s kamarátmi. Ako teda motivovať tých najmenších, aby vydržali doma a poslúchali?


Naplánujte si s deťmi úžasné prázdniny, na ktoré sa budú tešiť už teraz!


Leto plné aktivít a zážitkov

Prázdniny v rezorte ORAVSKÝ HÁJ sú skvelou odmenou pre deti, aj dospelých. Po mesiacoch strávených v interiéri si konečne vychutnáte pobyt na čerstvom vzduchu, obklopený nádhernou oravskou prírodou. Vezmete deti na príjemnú prechádzku do lesa, kde sa naplno vybláznia a zužitkujú všetku nahromadenú energiu.

Potom si môžete opekať špekáčiky alebo ugrilovať vlastnoručne uloveného pstruha z nášho jazierka. Budete prekvapený, koľko zábavy zažijete pri lovení spoločnej večere.Zvieracia farma

Jedným z najväčších zážitkov pre deti je trávenie času so zvieratkami. V mestách nemajú možnosť vidieť na vlastné oči prasiatka, ovce či kozy; navyše aj na dedinách sa chov hospodárskych zvierat pomaly vytráca. U nás sa však môžu stretnúť so zvieratkami v bezprostrednej blízkosti – pohladkať malú ovečku alebo nakŕmiť zajačikov.

Takisto ich radi povozíme na koníkovi a pre väčších školákov dokonca organizujeme aj jazdecký krúžok pod dohľadom skúseného trénera.Zábavné hry pre deti

V ORAVSKOM HÁJI sa deti naplno zabavia vonku aj vo vnútri. V teplých letných mesiacoch môžu tráviť čas na preliezačkách a šmýkačkách, alebo si požičať kolobežku či bicykel. Celý vonkajší areál je oplotený; pre čo najväčšiu bezpečnosť našich malých hostí.

 

Nemusíte sa báť ani zlého počasia alebo nečakanej letnej prehánky. Priamo v hoteli sa nachádza detský zábavný park s bohato vybaveným kútikom. Detičky rôznych vekových kategórií sa tak môžu tešiť na veľké množstvo hračiek a veľký guľôčkový bazén. Okrem toho u nás nájdete aj herňu s biliardom, stolným futbalom, ping pongom a air hokejom.


Detský svet a všetky stolné spoločenské hry sú k dispozícii pre ubytovaných hostí grátis.


Jedinečný family friendly rezort

ORAVSKÝ HÁJ sa pýši označením family friendly rezort. Poctivo robíme všetko pre to, aby sa u nás rodiny s deťmi cítili čo najlepšie a najpohodlnejšie. Či už dáte prednosť rôznym aktivitám v prírode, grilovačke, zábave vonku na preliezačkách alebo si zaplávate v niektorom z našich bazénov, u nás si „to svoje“ vyberie každý člen rodiny, vrátane tých najmenších.

Ako bonus pre Vás je, že Váš domáci miláčik nemusí ostať niekde u známych, u nás je vítaný a pri rezervácii nezabudnite povedať, že príde aj Váš štvornohý člen rodiny. My mu nachystáme misky a niečo na mlsanie.

Pripravte deťom nezabudnuteľné leto v rezorte ORAVSKÝ HÁJ a prázdninujte bezpečne – doma na Slovensku. Ak im sľúbite aj návštevu zvieratiek na farme, máte pre nich výbornú motiváciu, aby vás v karanténe ešte chvíľku poslúchali.