Jesenné prázdniny na Orave

Jesenné prázdniny na Orave
5. októbra 2020 1649 videní

Začiatok školského roka priniesol turbulentné obdobie. Deti si museli zvykať na návrat do lavíc po lete.


Aktivity na čerstvom vzduchu

Všetci odborníci sa zhodujú na tom, že tráviť čas vonku je kľúčové z pohľadu budovania imunity. Detičky, ktoré sú často na vzduchu sú menej chorľavé – či už vďaka slnečným lúčom a vitamínu D, alebo vďaka otužovaniu.

Vezmite svoje ratolesti k nám do ORAVSKÉHO HÁJA a užite si spoločné aktivity v prírode. Nádherné sfarbené stromy dotvárajú rozprávkovú scenériu, ktorú si zamilujete. Jeseň je totiž jedným z najkrajších ročných období na prechádzky po okolí. Ak bude pekné počasie, určite vyskúšajte aj člnkovanie.Po zábave na vode si môžete zajazdiť na koni a večer si zas ugrilovať chutného domáceho pstruha z jazierka. Príjemné teplo od grilu vás zahreje do neskorých večerných hodín.Tráviť prázdniny môžete aj potulkami po cyklotrasách. Objavovať vzdialenejšie miesta na dvoch kolesách vám pomôžu elektrobicykle, ktoré si viete požičať priamo na recepcii hotela.


Nebojte sa zlého počasia

Byť vonku s deťmi sa dá aj vtedy, keď bude trochu poprchávať. Vyzbrojte ich pršiplášťami a hor sa do lesa zbierať huby.

Ak vás predsa len postretne skutočne nepriaznivé počasie, ani vtedy sa nemusíte obávať, že sa vaše ratolesti budú nudiť. V našom rezorte máme najväčšiu detskú herňu na Orave. U nás sa vybláznia na šmýkačke, v bazéne plnom loptičiek, alebo na novopostavenej lezeckej stene. Navštíviť tiež môžete zvieraciu farmu, ktorá poteší najmä tých najmenších.A čo urobí radosť dospelým?

Napríklad relax vo wellness centre, plávanie v bazéne alebo pobyt v niektorej zo 7 sáun – kde si nielenže oddýchnete, ale aj podporíte svoju imunitu v tomto sychravom jesennom období. Prečo je saunovanie zdraviu prospešné a aké má blahodárne účinky na ľudský organizmus si prečítajte tu.

Príďte si užiť posledné hrejivé lúče počas babieho leta alebo jesenných prázdnin za akciovú cenu. Rezervujte si svoj termín ešte dnes.