Čarovný detský svet v ORAVSKOM HÁJI

Čarovný detský svet v ORAVSKOM HÁJI
25. mája 2021 2771 videní

Pre malých aj veľkých

Detský svet v ORAVSKOM HÁJI ponúka nekonečné množstvo zábavy. Ide o najväčší herný kútik pre deti v okolí, ktorý je navyše prispôsobený všetkým vekovým kategóriám.

Menšie detičky sa môžu do sýtosti vyblázniť na šmýkačkách a v bazéne plnom pestrofarebných loptičiek. Samozrejmosťou je priestor s bezpečnostnými sieťami a penovými podložkami, vďaka ktorým sa nemusíte báť úrazu.

Okrem toho máte k dispozícii rôzne hračky, omaľovánky či rozprávky, ktoré môžu deti sledovať. Na požiadanie vám vieme zabezpečiť aj profesionálnu starostlivosť o vaše ratolesti. Aspoň na chvíľu vás odbremeníme od všetkých povinností a vy si tak môžete vyhradiť drahocenný čas pre svojho partnera. Alebo jednoducho sám pre seba – a zrelaxovať vo wellnesse či na masáži.

Nová lezecká stena (jediná na Orave)

Každý rodič vie, že deti sú zdrojom nikdy nekončiacej energie. Základom pre dlhý a pokojný spánok je preto nechať dieťa, aby sa vybehalo. Alebo jednoducho ho unaviť akoukoľvek športovou aktivitou. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli rozšíriť náš detský svet a vybudovať profesionálnu lezeckú stenu v mini prevedení – vhodnú pre všetky staršie detičky a väčších školákov.

Priestor je vybavený úchytmi na lezenie do bezpečnej výšky, lezeckou sieťou a mäkkými podložkami pre hladký a bezbolestný dopad.

Vaše ratolesti si lezeckú stenu určite zamilujú!

 Zábava pre tínedžerov

V rezorte ORAVSKÝ HÁJ máme okrem kúzelného detského sveta aj hraciu herňu pre tínedžerov (a pokojne aj pre dospelých). Počas dlhých zimných večerov, po túre alebo po zimnej lyžovačke, si môžete spoločne zahrať biliard, air hockey či stolný futbal.

Bez ohľadu na to, aké bude počasie, u nás sa nebudú nudiť veľkí, a ani tí najmenší. Rezervujte si svoj zimný pobyt v ORAVSKOM HÁJI a tešte sa na dovolenku plnú zábavy a hier.