Dovoľte nám vás naplno rozmaznávať prostredníctvom wellness procedúr, ktoré sme pre vás starostlivo vybrali. Masáže a relaxačné procedúry boli pre vás zvolené tak, aby naplnili nároky aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Masáže na Orave ponúkajú zážitok, na ktorý sa nezabúda. Uvoľnenie tela, dodanie pocitu šťastia, nájdenie duševnej rovnováhy či zmiernenie bolesti. Pár dôvodov, prečo si vybrať jednu z ponúkaných masáží. Relaxačné procedúry častokrát doplňujú celkový efekt masáže. Sú ďalším zo spôsobov ako zmierniť stres a napätie. Po vzájomnej konzultácii vám náš masér odporučí tú najlepšiu alternatívu pre vaše telo a ducha.

Ponuka masáži

Masáž celého tela
Klasická relaxačná masáž, ktorá svojimi účinkami ovplyvňuje nervový systém prostredníctvom nervových zakončení v pokožke. Odbúrajte zo svojho tela endorfíny, čím zbavíte telo stresu. Zároveň spomalíte srdcovú frekvenciu a dýchanie. Cíťte sa šťastne a spokojne zlepšením vášho psychického i fyzického zdravia.
60 min.

Masáž chrbta
Jedna z masáži, ktorá zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov. Správnymi pohybmi rúk vám náš masér uvoľní stuhnuté a bolestivé svaly, ktoré sa stanú pružnejšími. Pri pravidelnom opakovaní masáže vyplavíte z tela väčšie množstvo odpadových látok ako obvykle.
20 min.

Masáž chrbta a nôh
Uvoľňujúca masáž, ktorá pôsobí do hĺbky a uvoľňuje stuhnuté svaly. Mierni bolesť, uvoľňuje od stresu, posilňuje nervový systém a navodzuje pocit rovnováhy a harmónie tela.
30 min.

Masáž tváre
Vynikajúci spôsob ako dodať vašej pleti jas a mladý vzhľad. Regeneračná masáž, ktorá pleť prekrví a oživí. Pôsobí ako efektívna prevencia predčasného starnutia.
15 min.

Reflexná masáž chodidiel
Jedinečný súbor masážnych hmatov zameraných na tlakové body. Reflexná masáž posilňuje zdravie stimulovaním citlivých nervových zakončení.
20 min.

Masáž lávovými kameňmi
Náš masér vám pomocou kameňov pomáha liečiť, odoberať negatívnu energiu a odstrániť bolesť. Schopnosť kameňov spočíva v dobíjaní a harmonizovaní ľudského tela. Účinky masáže spočívajú v zlepšení cirkulácie krvi, detoxikácii a stimulujú krvný obeh. Masáž sa odporúča pri bolesti svalov, pri zažívacích problémoch, artritíde a bolestiach hlavy.
25 min.

Bankovanie
Táto stará čínska metóda napomáha vytiahnuť škodliviny na povrch tela. Vplyvom bankovania sa zrýchľuje tkanivový metabolizmus v koži, uľahčuje prietok krvi a stimulujú sa kožné nervy.
40 min.

Masáže je potrebné objednať minimálne deň vopred.

Ponuka relaxačných procedúr

Rašelinový zábal
Relaxačná procedúra, ktorá vďaka blahodarnému účinku rašeliny obnovuje kožné bunky a imunitu. Organizmus je prekrvený, zlepšuje sa činnosť svalstva a kĺbov, zlepšuje sa hojenie kožných ekzémov a stav pomarančovej pokožky.
20 min.

Ošetrenie ultrazvukom
Tento druh elektroliečby uvoľňuje niektoré druhy chronickej alebo akútnej bolesti. Podporuje obnovenie tkaniva v postihnutej oblasti a stimuluje produkciu väčšieho množstva kolagénu.
5 min.

Elektroliečba
Druh elektroterapie, ktorá zlepšuje cirkuláciu krvi a výživu tkanív, rozkladá bolesť, zmierňuje opuch a uvoľňuje svaly.
15 min.

Solárium
Vertikálne solárium vyžaruje svetlo s optimálnym zložením pre rýchle opálenie pokožky. Okrem kozmetického efektu je opaľovanie zdraviu prospešné pri metabolických poruchách, prechladnutí či kožných ochoreniach.

Kolagénová svetelná terapia, pre regeneráciu a omladenie pokožky, hydratáciu pokožky.

 

Cenník služieb