Dovoľte nám vás naplno rozmaznávať prostredníctvom wellness procedúr, ktoré sme pre vás starostlivo vybrali. Masáže a relaxačné procedúry boli pre vás zvolené tak, aby naplnili nároky aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Masáže v našom rezorte ponúkajú zážitok, na ktorý sa nezabúda. Uvoľnenie tela, dodanie pocitu šťastia, nájdenie duševnej rovnováhy či zmiernenie bolesti. Pár dôvodov, prečo si vybrať jednu z ponúkaných masáží. Relaxačné procedúry častokrát doplňujú celkový efekt masáže. Sú ďalším zo spôsobov ako zmierniť stres a napätie. Po vzájomnej konzultácii vám náš masér odporučí tú najlepšiu alternatívu pre vaše telo a ducha.

Ponuka masáži:

 • Masáž celého tela
  Klasická relaxačná masáž, ktorá svojimi účinkami ovplyvňuje nervový systém prostredníctvom nervových zakončení v pokožke. Odbúrajte zo svojho tela endorfíny, čím zbavíte telo stresu. Zároveň spomalíte srdcovú frekvenciu a dýchanie. Cíťte sa šťastne a spokojne zlepšením vášho psychického i fyzického zdravia.
  60 min.
 • Masáž chrbta
  Jedna z masáži, ktorá zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov. Správnymi pohybmi rúk vám náš masér uvoľní stuhnuté a bolestivé svaly, ktoré sa stanú pružnejšími. Pri pravidelnom opakovaní masáže vyplavíte z tela väčšie množstvo odpadových látok ako obvykle.
  20 min.
 • Masáž chrbta a nôh
  Uvoľňujúca masáž, ktorá pôsobí do hĺbky a uvoľňuje stuhnuté svaly. Mierni bolesť, uvoľňuje od stresu, posilňuje nervový systém a navodzuje pocit rovnováhy a harmónie tela.
  30 min.
 • Masáž tváre
  Vynikajúci spôsob ako dodať vašej pleti jas a mladý vzhľad. Regeneračná masáž, ktorá pleť prekrví a oživí. Pôsobí ako efektívna prevencia predčasného starnutia.
  15 min.
 • Reflexná masáž chodidiel
  Jedinečný súbor masážnych hmatov zameraných na tlakové body. Reflexná masáž posilňuje zdravie stimulovaním citlivých nervových zakončení.
  20 min.
 • Masáž lávovými kameňmi
  Náš masér vám pomocou kameňov pomáha liečiť, odoberať negatívnu energiu a odstrániť bolesť. Schopnosť kameňov spočíva v dobíjaní a harmonizovaní ľudského tela. Účinky masáže spočívajú v zlepšení cirkulácie krvi, detoxikácii a stimulujú krvný obeh. Masáž sa odporúča pri bolesti svalov, pri zažívacích problémoch, artritíde a bolestiach hlavy.  25 min.

 • Bankovanie
  Táto stará čínska metóda napomáha vytiahnuť škodliviny na povrch tela. Vplyvom bankovania sa zrýchľuje tkanivový metabolizmus v koži, uľahčuje prietok krvi a stimulujú sa kožné nervy.
  40 min.

Masáže je potrebné objednať minimálne deň vopred na recepcii hotela.

Ponuka relaxačných procedúr:

 • Rašelinový zábal
  Relaxačná procedúra, ktorá vďaka blahodarnému účinku rašeliny obnovuje kožné bunky a imunitu. Organizmus je prekrvený, zlepšuje sa činnosť svalstva a kĺbov, zlepšuje sa hojenie kožných ekzémov a stav pomarančovej pokožky.
  20 min.
 • Solárium
  Vertikálne kolagénové solárium vyžaruje svetlo s optimálnym zložením pre rýchle opálenie pokožky. Okrem kozmetického efektu je opaľovanie zdraviu prospešné pri metabolických poruchách, prechladnutí či kožných ochoreniach. Kolagénová svetelná terapia, pre regeneráciu a omladenie pokožky, hydratáciu pokožky.

 

Cenník služieb