Ako tráviť prázdniny bez počítača

Ako tráviť prázdniny bez počítača
27. júla 2020 1747 videní

Letné prázdniny sú v plnom prúde a rodičia musia čoraz častejšie vyháňať svoje ratolesti od počítača či hernej konzoly. Ale ako vymyslieť deťom zmysluplný a zábavný program? Čím ich presvedčiť, aby dobrovoľne trávili čas vonku a nie, aby boli zavretí doma vo svojej izbe.

Vezmite ich na Oravu.

Čakajú na vás spoločné aktivity, ktoré v meste či v paneláku nezažijete.


Spoznávanie prírody a zvieratiek

Orava je vyhľadávaná hlavne pre svoju krásnu prírodu. Je popretkávaná mnohými turistickými chodníčkami s rozprávkovými výhľadmi. No aj keď deti nie sú fanúšikmi dlhých túr, môžete ich zobrať na malú prechádzku v blízkosti hotela BREZOVICA.

Ukážete im, ako vyzerá (a vonia) les, čo všetko v ňom rastie a možno po ceste stretnete aj malé jašteričky.

Ak vaši najmenší zbožňujú zvieratká, určite nevynechajte návštevu farmy v rezorte ORAVSKÝ HÁJ. Býva tu hneď niekoľko zvieracích obyvateľov, ako napríklad prasiatka, kuriatka či zajačiky, ktorým môžete ponúknuť niečo lahodné pod zub. V jazierku zas viete pozorovať plávajúce kačky v ich prirodzenom prostredí.Odvážnejší výletníci tu majú možnosť chytať pstruhy či zajazdiť si na koníkovi. Garantujeme vám, že v takýchto chvíľach si na počítač alebo tablet ani nespomenú. 

Hry na čerstvom vzduchu

Ďalší skvelý spôsob, ako deti motivovať k tráveniu času vonku, je ísť spolu s nimi. A kedy je ten najvhodnejší čas? No predsa na dovolenke.

Zahrajte sa v pieskovisku, povzbudzujte ich pri skákaní na trampolíne alebo počas akrobatických kúskov na preliezačkách. Naučte svoje ratolesti plávať či bicyklovať – rovnako, ako vás to kedysi naučili vaši rodičia.Všetky tieto atrakcie (a ešte omnoho viac) máte u nás na jednom mieste. V bezpečnom prostredí ohradeného areálu.


Posledné termíny v hoteli BREZOVICA

Vzhľadom na aktuálne riziko koronavírusu v zahraničí, mnoho rodín mení svoje pôvodné dovolenkové plány. Namiesto exotiky sa tak rozhodnú využiť voľné kapacity na Slovensku. Ak ani vy ešte nemáte vybranú dovolenku, rezervujte si pobyt v horskom hoteli BREZOVICA a pripravte deťom skvelý prázdninový program bez počítača.

Posledné voľné termíny čakajú práve na vás!