Ako si užiť pobyt v ORAVSKOM HÁJI naplno a pritom ušetriť

Ako si užiť pobyt v ORAVSKOM HÁJI naplno a pritom ušetriť
5. októbra 2022 818 videní

Posledné pandemické roky boli ťažké pre každého z nás. Preto sme sa rozhodli nastaviť ceny tak, aby boli výhodné aj v ťažkej dobe pre každého.

 

4 tipy, ako viete krásne ušetriť:

  • 1. Naplánujte si svoj pobyt dopredu, lebo to čo už je v kalendári predsa vždy platí. A vy sa môžete tešiť dopredu nielen z toho, že máte naplánovanú dovolenku, ale aj z toho, že máte lepšiu cenu, ako keby ste si pobyt rezervovali „za desať dvanásť…“ Vám už len zostáva vyriešiť otázku, kde si v areáli vychutnáte pohár vína, ktorú zo sáun si vyberiete pre svoj relax, či si zaplávate v bazéne alebo radšej posedíte vo vírivke, či pohladkáte koníka alebo zajka, či večer strávite v herni alebo vo vínnej pivnici… Možností už máte neúrekom.

 

  • 2. Uvedomujeme si, že veľká rodina je super, ale s ňou sa aj zvyšujú náklady na ubytovanie v hoteloch. My sme ceny upravili tak, aby ste si mohli vybrať rodinný apartmán v tej najlepšej možnej cene a cítili sa príjemne všetci pekne pokope.

 

  • 3. Ak nechcete platiť celú sumu pár mesiacov dopredu, pri online rezervácii na našom webe máte dokonca možnosť zaplatiť len 50% ceny pobytu dopredu. Zvyšok potom zaplatíte na recepcii pri odchode.

 

  • 4. Novinkou je možnosť ušetriť ešte ďalších 10% z ceny ubytovania. Pri celej platbe v online rezervácii vopred bez možnosti storna, Vám systém automaticky odráta ďalších 10% z ceny pobytu.

 

Snažíme neustále napredovať a vylepšovať služby pre Vás, inovovať aj elektronickú komunikáciu a rezervačný systém tak, aby ste spokojne prežili svoj pobyt u nás. Zažite neopakovateľné chvíle s najbližšími u nás v rezorte so všetkými benefitmi, ktoré Vám prinášame a bez akýchkoľvek problémov. Kvalita služieb sa nemení, mení sa len cena.

Rezervujte si pobyt už dnes!