Teambuilding na Orave na kľúč

Zohraný tím, sen každého manažéra. Ako to dosiahnuť? Jednou z možností je vhodne naplánovaný a zrealizovaný teambuilding. Upevníme spolu tímového ducha, zabavíme sa a na zážitky u nás určite nezabudnete. Bežný teambuilding môžete zažiť hocikde, no kto vám ponúkne súťaž v zaháňaní oviec, školu prežitia alebo súboj na kláte? Tieto aktivity a mnoho iných podľa vlastného výberu vám vieme zabezpečiť priamo v našom hotelovom rezorte, bez nutnosti niekam chodiť. Tak si viete po náročných aktivitách prediskutovať zážitky pri poháre dobrého pivka alebo rovno zrelaxovať v našom wellness centre.

Čo spolu dosiahneme?
Zlepšenie komunikácie. Oveľa lepšie pracovné prostredie. Motiváciu tímu. Lepšie spoznanie sa navzájom. Pripravené sú rôzne teambuildingové hry ako napríklad Život v d´Artagnanovskom duchu, jeden za všetkých, všetci za jedného.
Veľkou výhodou teambuildingu v ORAVSKOM HÁJI je, že vám pripravíme aktivity v našom areály a nemusíte za nimi chodiť niekde inde. Či už sa jedná o školu prežitia, lukostreľbu, geocatching, rally simulátor, lety vrtuľníkom, školu šermu či potápanie v bazéne.
Exkluzívne ponúkame aj teambuildingové aktivity ako dojenie kôz či zaháňanie oviec.

Základné aktivity:

1. disciplína:prekážková dráha. Prechod trate na choduliach. Víťazí to družstvo, ktorého členovia prejdú dráhu za najkratší čas.
2. disciplína:hod podkovou. Každý z družstva má 2 hody podkovou na vyznačeného miesto. Za každý správny hod je 1 bod. Vyhráva družstvo s najvyšším počtom bodov.
3. disciplína:Súboj bojovníkov. Každé družstvo si vyberie 1 zástupcu, ktorý bude bojovať. Úlohou je zhodiť protivníka z klátu pomocou drevenej tyče. Víťaz získava pre svoje družstvo bod.
4. disciplína:preteky v zabíjaní klincov do klátu. Družstvo si zvolí svojho zástupcu, ktorého úlohou je za čo najkratší čas zabiť do klátu 10 klincov.
5. disciplína:pitie piva. Úlohou je vybrať z družstva jedného člena, ktorý čo najrýchlejšie vypije 1l piva.
6. disciplína:zaháňanie oviec do košiara.
7. disciplína:prenos zraneného. Z družstva sa vyberie jeden člen, ktorého musia ostatní kolegovia za pomoci rúk preniesť cez prekážky na vyznačené miesto. Vyhráva družstvo, ktoré úlohu zvládne za najkratší čas.
8. disciplína:prekážková dráha s fúrikmi.
9. disciplína:Varenie halušiek alebo kotlíkového gulášu. Nezávislá porota vyhodnotí, ktoré družstvo pripravilo najchutnejšie halušky, guláš.
10. disciplína:Pavučina. Úlohou je prejsť z jednej strany na druhú bez toho aby sa súťažiaci dotkol lana.

Špeciálne aktivity:

splavovanie, rafting
potápanie
zážitky vo vzduchu z vrtuľníka
výcvik špeciálnej jednotky
topografia
off road
adrenalínová jazda na tanku
jazda na štvorkolkách
lanový park
lezecká stena
simulátor formule
streľba z kuše, luku
paintball
a iné